Нам 10 років!

Центр первинної медико-санітарної допомоги. А що це таке? Це важлива структура  у сфері охорони здоров’я.

Від дня народження комунального некомерційного підприємства “Камінь-Каширський ЦПМСД» пройшло вже одне десятиліття. Всі, хто до цього причетні, не з чуток знають, що 10 років – це не просто відрізок часу, що канув в безповоротне минуле. Це величезна кількість днів, годин, хвилин напруженої роботи всіх працівників – від керівництва до молодшої медичної сестри і не лише.

Що й казати, тема охорони здоров’я, особливо для сільського жителя, віддаленого від обласного та районного центрів, а значить і деколи від вузькопрофільних спеціалістів, завжди була життєво важливою, тому рішенням Камінь-Каширської районної ради від 24 грудня 2012 року було створено,  як юридичну особу КНП «Камінь-Каширський ЦПМСД». Проте ніхто не надав йому значення , адже для запровадження змін у закладі в першу чергу необхідно дуже чітко зрозуміти:  куди ми рухаємося та чого хочемо досягти!?

Але процес був запущений і всі чекали результату.  В ідеальних умовах знати, розуміти, а головне – вірити у позитивний результат організації повинні всі! У нас мало  хто вірив, нам заздрили, нас не розуміли… Були і в нас сумніви. А куди ж без них. Але  ми вже розуміли:

– Що ми робимо? – це наш кінцевий результат.

– Чого ми не робимо? – це наші «червоні лінії».

– Як ми це робимо? – це наші професійні уміння.

– Чим ми відрізняємося від інших? – це нашим призначенням.

– Які проблеми ми вирішуємо? – це першочергові потреби жителів громади.

– Де межі нашої компетенції? – це межі відповідальності сімейної медицини.

 – І саме основне: для кого? – …(риторичне запитання).

Звісно, не все було так добре, як могло здаватися. Були і камені спотикання… І найважливішою проблемою на сьогодні залишається нестача лікарів.

Ми отримували на початку своєї роботи зауваження від жителів громади.

Не можна сказати, що всі абсолютно задоволені і зараз. Звичайно, кожна людина має свій характер, свій темперамент. Але всі питання, які виникають, усуваються в процесі роботи.

І тому більшість людей задоволені, бо бачать позитивні гарні зміни, доступність медичних послуг, тому що наш  Центр створений в першу чергу для людей, з любов’ю до них і до медицини. Основа роботи нашої команди: людяність, чесність, турбота про пацієнта. Для нас довіра пацієнтів – найбільша цінність і ми стараємося робити все, щоб її зберегти і зміцнити. І зараз ми горді і неймовірно раді бачити перед собою наше підприємство таким, яким воно є сьогодні, – потужним і сучасним. Саме високий рівень професіоналізму наших фахівців став складовим успішної діяльності. У нас великий згуртований колектив, сучасне обладнання,  нам дуже приємно чути схвальні відгуки від пацієнтів, бачити їх щирі усмішки та щасливі очі.

Ми ж працюємо і надалі надіємось будемо працювати  так, щоб не втратити довіри до наших пацієнтів і стати для них справжніми  сімейними лікарями.

Все, що відбулося в нашому закладі – перевершило всі сподівання. З найбільшою вдячністю і повагою ми хочемо подякувати кожному з Вас, тим, хто підтримав у складний момент, хто досі з нами. Щиро вдячні Вам за ваш внесок у розвиток і збереження нашого медичного закладу. Нехай наша співпраця продовжує надихати і допомагати нашій спільноті ще багато років, адже попереду – великий шлях, нові перспективи і ми  готові, ми працюємо, ми розвиваємось навіть у цей скрутний для нашої України час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *