Інформування про необхідність перевірити вакцинальний статус своїх дітей

Шановні батьки і матері!


Інформуємо Вас про необхідність перевірити вакцинальний статус своїх дітей і надолужити пропущені щеплення проти кору. А також звернути Вашу увагу, що ці щеплення передбачені календарем профілактичних щеплень та є безоплатними.


Як Вам відомо, в країні триває загальнонаціональна кампанія з “наздоганяючої вакцинації” дітей проти кору паротиту та краснухи, яка стартувала 17 липня.

Наразі охоплення обовʼязковими щепленнями не досягають рекомендованого рівня серед дітей до 16 років. Зокрема, йдеться про другу вакцинацію для дітей проти кору, паротиту та краснухи у віці 6 років. Аби не допустити спалах кору напередодні нового навчального року ці щеплення мають бути надолужені, а діти — довакциновані.

Вакцина проти кору, паротиту та краснухи вже доставлена до кожного регіону, і попри воєнні виклики не має дефіциту чи відсутності вакцини.

Медичні працівники здійснюють вакцинацію всіх бажаючих. Вакцинація відбувається у пунктах щеплення у слідуючих амбулаторіях:

У пунктах щеплень працюють лише медичні працівники (лікар,молодший спеціаліст з медичною освітою), які пройшли спеціальну підготовку та володіють правилами організації і технікою проведення щеплень, а також навичками надання невідкладної допомоги в разі виникнення післявакцинальних реакцій чи ускладнень. Пункти щеплень одержують попередньо визначену кількість доз вакцин із регіональних складів.


Просимо розповсюдити інформацію про пункти щеплення, які працюють на території Камінь-Каширської та Сошичненської ОТГ.

Дякуємо за співпрацю та залученість!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *